Egmond Verhuur

Torenlicht - Zand II

Beschikbaarheid en prijs

Locatie

Egmond aan Zee
 

Omschrijving

Dit appartement in Egmond aan Zee is onderdeel van het kleinschalige appartementencomplex "Torenlicht" met totaal 6 appartementen. Door de perfecte ligging, vrijwel midden in het dorp en op slechts een paar tellen lopen van het strand, zijn dit top-appartementen voor een heerlijk verblijf. Strand, zee, duinen, sfeervolle winkels en de gezellige terrassen en restaurants liggen praktisch om de hoek. Bijzonder ook dat het aan de voet van de vuurtoren van Speijk ligt. Alles ligt binnen handbereik! 

Via een gezamenlijke entree krijgt u toegang tot uw vakantiewoning "Torenlicht - Zand II" (eigen afgesloten voordeur). Het appartement bevindt zich direct op de begane grond. 

De woning is geschikt voor maximaal 3 personen (1 persoon slaapt op de goede slaapbank in de woonkamer).

Inrichting 

De woonkamer is ruim, comfortabel en netjes ingericht. De woonkamer heeft een laminaatvloer, een 2-persoons bank (tevens slaapsofa), flatscreen-TV en een eethoek met 4 stoelen.

De keuken is volledig ingericht en is voorzien van o.a. een 4-pits kookfornuis, vaatwasser, koelkast en magnetron. Tevens is er een wasmachine aanwezig. Via de keuken bereikt u de patio, hier is het heerlijk toeven na een vakantiedag!

De slaapkamer beschikt over 2 boxspringbedden (90x200), nachtkastjes en een kledingkast.

2 badkamers

Dit appartement beschikt over 2 badkamers. 1 badkamer beschikt over een douche, wastafel en toilet. De 2e badkamer heeft een bad, wastafel en toilet. 

Parkeren 

In Egmond aan Zee geldt betaald parkeren!
Een digitale parkeervergunning is inbegrepen. Hiermee kunt u parkeren op openbare parkeerplaatsen in de aangewezen zones. U dient bij boeking uw kenteken aan ons door te geven! Wij verwerken dit in het parkeersysteem.

Een kinderstoel en kinderbedje staan standaard tot uw beschikking. Het is een niet-rokers woning, kleine huisdieren zijn na overleg toegestaan.

Een berging voor evt. fietsen is NIET aanwezig. U kunt deze wel stallen buiten aan de voorkant van de woning of op uw patio (deze is alleen via uw woning te bereiken). 

Appartement "Torenlicht - Zand II" bevindt zich in dezelfde appartementencomplex als vakantiewoning "Torenlicht - Zee II" op de 1e etage, en vakantiewoning "Torenlicht - Zon II" op de 2de etage. De woning direct naast deze vakantiewoning betreft "Torenlicht - Zand I - Zee I en Zon I" welke u ook bij ons kunt huren. Deze woningen zijn ideaal als u met grotere families reist. 

 

Voorzieningen

Ligging

  1. Middagzon
  2. Centrale ligging
  3. Ochtendzon
  4. Strand en zee op loopafstand
  5. Dorpscentrum

Algemeen

  1. Vaatwasser
  2. Wasmachine
  3. Patio
  4. Gelijkvloers
  5. 1 slaapkamer
  6. m2: 25

Complex

  1. Torenlicht

Huisdieren

  1. Hond in overleg toegestaan

Badkamer

  1. Föhn
  2. Toilet
  3. Douche/ ligbad
  4. Wastafel: 1

Slaapkamer

  1. Beddengoed
  2. Kledingkast
  3. Eén persoonsdekbed: 3
  4. Boxspring (90x200): 2
  5. Slaapbank (1 persoons): 1

Familie/Kinderen

  1. Babybedje
  2. Kinderstoel

Wassen en drogen

  1. Stofzuiger
  2. Droogrek

Entertainment

  1. Flatscreen TV
  2. Wifi

Keuken

  1. Filter koffieapparaat
  2. Senseo
  3. Pannen
  4. Bestek
  5. Eettafel
  6. Borden
  7. Drinkglazen
  8. Afzuigkap
  9. Vriezer
  10. Gasfornuis
  11. Keukengerei
  12. Koelkast
  13. Broodrooster
  14. Combimagnetron

Buiten

  1. Tuinmeubels

Veiligheid

  1. Brandblusser
  2. Rookmelder

Verwarming & Verkoeling

  1. Centrale verwarming
 

3 recensies


  1. 8,5

    leuk appartement, complete inrichting en keurig schoon dichtbij strand, winkels en restaurants makkelijke in en uitcheck dmv sleutelkluis

    November 2024 - Christien

  2. 8

    Nette , freundliche Vermieter die auch bei Problemen sofort zur Stelle sind. Die Wohnung ist ausreichend groß und hat eine tolle Lage zum Strand und zu Einkaufsmöglichkeiten. Die Ausstattung ist ausreichend könnte aber etwas aufgebessert werden.

    Oktober 2024 - Dorothe

  3. 8,8

    Super Lage, zwei Toiletten, tolle Küchenausstattung. Bequeme Betten. Gefrierfach im Kühlschrank.

    Augustus 2023 - Stefanie