Vanuit het appartement Fantastico heeft u een prachtig uitzicht over de zee en het strand. Het complex bevindt zich direct aan de zee en strand, en vlakbij de duinen en het centrum waar u leuke winkeltjes en restaurantjes kunt vinden.
Vanuit het appartement Fantastico heeft u een prachtig uitzicht over de zee en het strand. Het complex bevindt zich direct aan de zee en strand, en vlakbij de duinen en het centrum waar u leuke winkeltjes en restaurantjes kunt vinden.
Het appartement Fantastico bevindt zich op de 4de verdieping van het appartementen complex "Terrassenflat".
De entree biedt u toegang tot de slaapkamers, badkamer en woonkamer. De woonkamer is voorzien van een heerlijke hoekbank met fauteuil, digitale televisie, CD/DVD-speler en een grote schuifpui. Via deze schuifpui komt u op het royale balkon (20m²) voorzien van tuinmeubiliar. Door het glazenwindscherm langs het balkon, heeft u een vrij uitzicht over de prachtige Noordzee en het brede zandstrand, en kunt u al heel snel heerlijk beschut buiten zitten.
De keuken is gescheiden van de woonkamer en is voorzien van een gezellige houten leeftafel die uitzicht biedt over de zee en strand. De compleet ingerichte Boretti keuken is van alle gemakken voorzien met elektrische kookplaat, grill, magnetron, oven, koel-vrieskast, vaatwasser, koffieapparaat, Senseo en waterkoker.
In de ouderslaapkamer bevindt zich een tweepersoonsbed en inbouwkast. In de tweede slaapkamer is een stapelbed en grote kledingkast aanwezig.
De badkamer is voorzien van douche, wastafel, wasmachine en wasdroger. Het toilet is apart.
Tevens is er nog een aparte berging voor eventueel fietsen en/of de stranduitrusting. Het complex beschikt over een lift. Maar u dient wel nog enige trappen te kunnen lopen.
Bij aankomst ontvangt u gedurende het seizoen (maart t/m oktober) 1 parkeerkaart, voor 1 auto. Hiermee parkeert u op de openbare parkeerplaatsen in zone C en D. De zones zijn op de parkeerkaart aangegeven. Van november tot maart is het gratis parkeren in Egmond aan Zee.
Bij deze woning bieden wij u de mogelijkheid om een garage erbij te huren (€100 per week).
U ontvangt een toegangskaart voor het Noordhollands Duinreservaat.
Stapelbed op de logeerkamer is sta in de weg
Der Blick aufs Meer durch die wandgroßen Fenster ist wirklich: fantastico!
Die Sitzgelegenheiten im Wohnzimmer sind SEHR weich und für ältere Menschen daher nicht komfortabel.
Toller Empfang von Frau Dekker, auch die Wohnungsabnahme problemlos ( wie immer). Super Wohnung in hervorragender Lage. Siehe Beschreibung.
Gut, dass wir das Kinderzimmer nur als Abstellraum benötigen ; denn es ist mit dem Hochbett schon sehr eng.
Lage Lage Lage
Bäder könnten renoviert werden. Balkontür sehr schwer zu öffnen.